Księgowość i obsługa prawna dla spółek
Od ponad 25 lat

Kadry i płace w spółce
Od ponad 25 lat

Nowości

Wsparcie kryzysowe dla przedsiębiorców w związku z COVID-19

Wsparcie kryzysowe dla przedsiębiorców w związku z COVID-19

W związku z epidemią COVID-19 i związanym z nią paraliżem części gospodarki, nasi specjaliści proponują narzędzia prawne i finansowe, które pomagają firmom przetrwać kryzys. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami z różnych branż, w szczególności z branży turystycznej, transportowej czy meblarskiej, wspierając ich merytorycznie w trudnym czasie. Uruchomiliśmy dodatkowych konsultantów, którzy na bieżąco śledzą zmiany w prawie i nowe narzędzia finansowe, które niwelują negatywne skutki ekonomiczne epidemii. 

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania pomocy w kryzysie. 

więcej...
Przekształcenie jednoosobowego przedsiębiorcy

Przekształcenie jednoosobowego przedsiębiorcy

Duża ilość zrealizowanych zmian w formie prowadzonej działalności powoduje, że śmiało możemy uznawać się za lidera w dziedzinie przekształceń, podziałów i łączenia podmiotów gospodarczych. 

Najczęściej wykonywaną w tym zakresie usługą jest przekształcenie jednoosobowego przedsiębiorcy w spółkę prawa handlowego lub kilka spółek. 

Nasze wsparcie cechuje kompleksowość. Opracowujemy we współpracy z klientami koncepcję przekształcenia tak, aby osiągnąć zamierzone efekty, w tym przede wszystkim bezpieczeństwo na wypadek niewypłacalności lub śmierci jednoosobowego przedsiębiorcy, a także możliwe do oszacowania korzyści finansowe, w tym podatkowe. Następnie wdrażamy ustalenia zarówno pod względem prawnym jak i finansowym, oferując pełne wsparcie księgowe w organizacji nowopowstałych podmiotów. Na bieżąco udzielamy wyjaśnień i wyliczeń skutków ekonomicznych przekształcenia. 

Zachęcamy do współpracy w tym zakresie. 

więcej...
Biznes plany do kredytów i dotacji

Biznes plany do kredytów i dotacji

Częstym problemem w uzyskaniu dofinansowania jest brak odpowiedniej dokumentacji.

Banki i instytucje wdrażające dotacje unijne, określają pewien minimalny katalog dokumentów. Brak opracowania, które pokazuje w profesjonalny sposób skutki finansowe i organizacyjne realizacji przedstawianego do dofinansowania projektu, powoduje nierzadko odmowę udzielenia kredytu czy dotacji.

Warto w tym zakresie skonsultować się z naszymi specjalistami, aby ocenić możliwości finansowania projektów inwestycyjnych.   

więcej...
Informatyzacja

Informatyzacja

Od ponad 5 lat realizujemy projekty informatyzacji przedsiębiorstw. Korzystamy z kilku sprawdzonych programów, które zapewniają integrację wszystkich dziedzin działalności przedsiębiorstwa. 

Wiemy jak ważny jest szybki dostęp do zweryfikowanej informacji. Z tej przyczyny podstawowym założeniem tworzonych przez nas struktur informatycznych w biznesie jest prostota i szeroki zakres informacji dla zarządu odnośnie do każdego obszaru działalności. 

Stosujemy sprawdzone rozwiązania IT, obecne na naszym rynku od wielu lat. W niektórych aspektach posiłkujemy się konstrukcjami RPA (Robotic Process Automation) indywidualizując dostępne rozwiązania rynkowe. 

W każdym czasie realizacji tych usług dbamy o zachowanie jak najniższych kosztów wdrażanych rozwiązań, jednak wskazując, że eliminacja choćby kilku procesów ręcznej obróbki danych pozwala oszczędzić znaczne kwoty i uchronić przed niektórymi ryzykami pomyłek przy procesie ręcznej ewidencji. 

więcej...